Dla kandydatów

Studia stacjonarne I stopnia

Akustyka i realizacja dźwięku
Certyfikacja wyrobów medycznych
Nanotechnologia
Protetyka i ochrona słuchu

Studia stacjonarne II stopnia

Akustyka i układy audio
Fizyka nauczycielska
Nanofizyka i nanomateriały
studia polsko-francuskie
Physics and technology of amorphous and composite materials

Studia stacjonarne III stopnia


Znajdziesz nas na:





statystyka

Poprawny CSS!



Ludzie

Tel. 034 361 49 19 (18) wew.

prof. UJD dr hab. Zygmunt Bąk, kierownik zakładu
z.bak@ujd.edu.pl
prof. zw. dr hab. Janusz Berdowski, kierownik katedry
j.berdowski@ujd.edu.pl
prof. zw. dr hab. Mikhail Brik
mikhail_brik@yahoo.com.pl
dr Magdalena Biernacka
m.biernacka@ujd.edu.pl
dr Piotr Brągiel
p.bragiel@ujd.edu.pl
mgr Sonia Mitman Celińska
sonia.celinska@gmail.com
mgr Mirosław Ficek
m.ficek@ujd.edu.pl
prof. zw. dr hab. Jacek Filipecki, kierownik zakładu
j.filipecki@ujd.edu.pl
dr Izabela Fuks-Janczarek
i.fuks@ujd.edu.pl
prof. zw. dr hab. Stefan Giller , prof. emerytowany
stefan.giller@ujd.edu.pl lub giller.st@gmail.com

dr hab. Edmund Golis
e.golis@ujd.edu.pl
zbs.ajd.czest.pl/Strona EG.htm
dr hab. Małgorzata Hyla
m.hyla@ujd.edu.pl
prof. UJD dr hab. Jacek Kasperczyk, prof. emerytowany
jj.kasperczyk@gmail.com
mgr Rafał Kieszkowski
r.kieszkowski@ujd.edu.pl
dr Renata Majgier
r.majgier@ujd.edu.pl
prof. UJD dr hab. Małgorzata Makowska-Janusik
m.makowska@ujd.edu.pl
prof. UJD dr hab. Ewa Mandowska, kierownik zespołu
e.mandowska@ujd.edu.pl
ajd.czest.pl/~e.mandowska/
prof. UJD dr hab. Arkadiusz Mandowski, kierownik zakładu
a.mandowski@ujd.edu.pl
ajd.czest.pl/~a.mandowski/
mgr Krzysztof Maternicki
k.maternicki@ujd.edu.pl
dr Rafał Miedziński
r.miedzinski@ujd.edu.pl
prof UJD dr hab. Anna Migalska-Zalas
aniazal@op.pl
mgr Marek Nowak
m.nowak@ujd.edu.pl
dr Zygmunt Olesik, pracownik emerytowany
z.olesik@ujd.edu.pl
dr Karolina Ordon
k.ordon@ujd.edu.pl
mgr Marek Orkisz
m.orkisz@ujd.edu.pl
dr Michał Piasecki
m.piasecki@ujd.edu.pl
Ryszard Prokop
ryszard.prokop@interia.pl
inż. Piotr Sawicki
p.sawicki@ujd.edu.pl
prof. UJD dr hab. Zdzisław Stępień, prof. emerytowany
z.stepien@ujd.edu.pl
dr Dominik Szczęśniak
d.szczesniak@ujd.edu.pl
prof. UJD dr hab. Radosław Szczęśniak

prof. zw. dr hab. Oleh Shpotyuk
o.olehshpotyuk@yahoo.com
dr Stanisław Tkaczyk, pracownik emerytowany
s.tkaczyk@ujd.edu.pl
dr Bogdan Wszołek, współpracownik IF
http://astronomianova.org/Bogdan_Wszolek.php